O NAS

Polstyr działa już przeszło dwadzieścia lat i ciągle w jej rozwój wkładamy duży wysiłek. Do realizacji wszystkich naszych planów podchodzimy z zapałem i entuzjazmem opierając się na wynikach analiz, ankiet i innych narzędzi badawczych.


Wśród wielu innych firm o profilu takim jak nasz, wyróżniamy się rzetelnością, szybką realizacją dostaw, przepływem informacji, a także bardzo restrykcyjnej kontroli jakości.Zaufanie i zadowolenie klientów wypracowaliśmy sobie przede wszystkim dzięki wewnętrznej samodyscyplinie i wiarą w sukces wszystkich i każdego z osobna. Dział handlowy złożony z wykwalifikowanych osób w porozumieniu ze zgraną ekipą pracowników produkcji i logistyki sprawia, że wystarczy jedna dostawa by zostać naszym stałym odbiorcą.


Organizacja pracy między działami wspólne dążenie do jednego celu sprawia, że praca w POLSTYR jest wykonywana bez zastrzeżeń, a do tego w miłej atmosferze.Kierowcy zawsze dostarczają towar na czas niejednokrotnie trafiając na bardzo złe warunki atmosferyczne i terenowe.Sektor budowlany jest bardzo nieprzewidywalny jeśli weźmiemy pod uwagę zakładane zyski lub straty finansowe. Wiadomo jednak powszechnie, że budownictwo jest odzwierciedleniem sytuacji gospodarczej w danym momencie w kraju i nie tylko. Rok 2007 zupełnie przekroczył nasze planowe założenia. Dzięki bardzo dużej sprzedaży powstał nasz drugi zakład produkcyjny w Miłkowicach. Dzięki swemu geograficznemu położeniu tak jeden jak i drugi zakład rewelacyjnie rozwiązują problemy logistyczne, które znacznie zminimalizowaliśmy.

Niezmiennie rośnie nasza pozycja na rynku polskim i za granicą. Eksportujemy tej chwili towar na rynki krajów takich jak: Słowacja, Czechy, Niemcy, Austria, Francja, Węgry. Nie osiągnęlibyśmy tego gdyby nie wspomniany nakład na zachowanie wszelkich norm unijnych, których z należytą starannością pilnujemy w nowoczesnym laboratorium.Bezwątpienia sukces odnieśliśmy dzięki oddanemu firmie personelowi, ich umiejętnościom, zaangażowaniu i wzajemnym porozumieniu. Naszym klientom z kolei dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.


Właściciele Danuta i Zbigniew Święszek.