PO PIERWSZE JAKOŚĆ

Ponieważ na rynku od jakiegoś czasu pojawia się dużo pseudoproducentów styropianu nasza firma nawołuje do przywiązywania uwagi nie tylko do ceny, ale zwłaszcza do jakości materiałów budowlanych. Media takie jak „Gazeta Prawna” , „ RMF-FM” itp. w ostatnim czasie szeroko informują o niespełnieniu norm europejskich gotowych płyt styropianowych.


Filozofia naszej firmy opiera się na haśle przewodnim tj. „po pierwsze jakość” , a po drugie cena. Warto pamiętać, że stare polskie porzekadło „co tanie to drogie” sprawdza się w praktyce. Cóż z tego, ze zapłacimy niewiele jak efekt takiej izolacji będzie znikomy. Ponadto straty jakie odniesiemy to nie tylko przewodność cieplna, ale także wytrzymałość na rozrywanie i tu problem jest większy, gdyż może się stać tak, że elewacja nie wytrzyma w skutek warunków atmosferycznych i najprościej odpadnie ze ściany, dlatego należy zadać sobie pytanie „czy warto?”.


Wszelkie kroki, które podejmujemy robimy z myślą o kliencie, dlatego przystąpiliśmy do programu„gwarancja jakości styropianu” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Producentów.


POLSTYR pracuje na najlepszych, nowoczesnych maszynach, wysokiej jakości surowcach, posiada wykwalifikowanych pracowników produkcji związanych z firmą przeszło kilkanaście lat, bardzo dobrze wyposażone laboratorium, dlatego jakość naszych materiałów spełnia wszelkie normy jakie przewidziane są przez prawo. POLSTYR jako producent z wieloletnim doświadczeniem w swej dziedzinie gwarantuje bardzo wysoką jakość styropianu i klejów budowlanych.


Drogi kliencie zaufaj nam!