10 ZALET STYROPIANU

1.Oszczędność

Zastosowanie termoizolacyjnych płyt POLSTYR, a także zapraw klejowych pozwoli zaoszczędzić energię zużywaną przez Twój dom nawet do 70%. Ściany, piwnice, dachy w największym stopniu jeśli nie są (lub są nieprawidłowo) ocieplone powodują niekontrolowaną utratę ciepła.

2.Ekologia

Ogrzewanie pomieszczeń przyczynia się do ogromnych emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Termoizolacja produktami POLSTYR minimalizuje szkody ekologiczne.

3.Jest nie szkodliwy

Podczas prac ze styropianem nie dochodzi do wydzielania szkodliwych dla zdrowia pyłów, jest bardzo prosty w obróbce. Poza tym styropian jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia.

4.Komfort cieplny zimą

Dyskomfort cieplny spowodowany jest dużymi różnicami pomiędzy temperaturami powietrza a otoczenia. Takie warunki mieszkalne prowadzą niejednokrotnie do różnych chorób. Dom ocieplony systemem POLSTYR nie tylko zredukuje wahania strumienia cieplnego, ale także zapewni wygodę bytowania.

5.Komfort cieplny latem

Prawidłowo ocieplony dom sprawia, że oddawanie ciepła jest bardzo łagodne, a poza tym posiada lepszą zdolność do zatrzymywania temperatury wewnątrz. Dzięki temu wytwarzany jest swego rodzaju mikroklimat, który odczuwamy zgłasza latem, wewnątrz pomieszczenia panuje przyjemny chłód.

6.Wartość nieruchomości

Wraz z wykonaniem elewacji rożnie wartość naszej posiadłości. Wykonanie jej wysokiej jakości produktami POLSTYR gwarantują również jej dłuższą żywotność.

7.Estetyka

Prawidłowo wykonana elewacja, w gustownych kolorach sprawia, że nawet dom nie pierwszej młodości może wyglądać jak nowy.

8.Mniejsze rachunki

Powszechnie wiadomo, że ceny paliw, węgla i gazu nieustannie rosną. Ocieplenie domu pozwala na każdym z tych surowców zaoszczędzić. Ponadto polityczna zależność między krajami będącymi dystrybutorami pośrednikami jest rożna więc termoizolacja zapewnia nam również w pewnym sensie większy komfort psychiczny i daje swoistego rodzaju większą niezależność.

9.Zwroty kosztów

Na materiały budowlane przysługuje zwrot kosztów poniesionych przy zakupie na podstawie faktury VAT, o który można starać się w odpowiednim dla miejscowości Urzędzie Skarbowym.

10.Dofinansowanie

Jeśli nie masz pieniędzy by pokryć koszta całego przedsięwzięcia możesz starać się o dofinansowanie w różnego typu punktach: urzędach, gminach, funduszach unijnych itd.

2010 Polstyr   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Agencja Interaktywna MTWeb