Rośnie sprzedaż klejów

Nieprzewidywany wzrost sprzedaży klejów

POLSTYR S1 i POLSTYR S2.

Nasze Zaprawy Klejące POLSTYR cieszą sie coraz większą popularnością. W stosunku do zeszłego roku zanotowaliśmy wzrost sprzedaży o 1/3.

Dzięki unowocześnieniu linii produkcyjnej, precyzji maszyn kleje są mieszane, ważone i pakowane bez zarzutu. Każdy wykonawca potwierdza, że spoistość klejów jest idealna. Zastosowanie chemii budowlanej POLSTYR w systemie to gwarancja jakości. Zaprawy zawierają odpowiednie ilość chemii budowlanej w tym włókna celulozy, które sprawiają, że przyczepność jest znakomita. POLSTYR S1 i POLSTYR S2 są odporne na niskie temperatury. Przyklejone płyty styropianowe nie wymagają dodatkowego mocowania łącznikami plastikowymi, innymi słowy mówiąc kołkami rozprężnymi, należy jednak zaznaczyć, że w tej kwestii dużo zależy od podłoża.

Po przeprowadzonym badaniach możemy jasno stwierdzić, że zaprawy klejące naszej produkcji wykazują bardzo dobrą przyczepność do murów, tynków i betonów. Jednak zanim przystąpi się do użycia zaprawy należy sprawdzić powierzchnię tynku, powłok… jeśli są duże zanieczyszczenia należy je usunąć. Ponadto zaleca się przeprowadzenie próby przyczepności do podłoża. Bardzo prosto można to wykonać poprzez przyklejenie małej kostki styropianu w kilku miejscach, a następnie oderwanie jej po kilku dniach. Prawidłowa przyczepność jest wtedy, gdy rozerwanie nastąpi w styropianie.

Na zwiększoną i stale rosnącą sprzedaż tych wyrobów ma przede wszystkim wpływ bardzo duża restrykcja kontroli jakości. Wykwalifikowani laboranci systematycznie prowadzą badania wyrobów, a także pracują nad ich ulepszaniem.

Produkty objęte programem “Gadżetomania 2010”.

 

2010 Polstyr   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Agencja Interaktywna MTWeb